PAŹ
13

Współpraca z gigantem farmaceutycznym – firmą Pfizer

Współpraca z gigantem farmaceutycznym – firmą Pfizer

BioStat® podjął współpracę z gigantem rynku farmaceutycznego – firmą Pfizer Inc. w zakresie realizacji badań obserwacyjnych (ang. non-interventional studies, NIS).

Firmy Pfizer nie musimy nikomu przedstawiać – w roku 2020 każdy o niej usłyszał dzięki wprowadzeniu na rynek innowacyjnej szczepionki stworzonej w kooperacji z firmą BioNTech. Tym bardziej rozpoczęcie kooperacji z koncernem Pfizer napawa nas ogromną dumą oraz chęcią budowy coraz szerszych zasięgów nawiązywania relacji z klientami zagranicznymi.

Nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół koncentruje swoją uwagę na jak najlepszej realizacji badań wierząc, iż dobrze zorganizowane badanie może zaowocować wynikami, które realnie wpłyną na zdrowie i życie pacjentów. Cieszymy się, iż nasze zaangażowanie w sferę medyczną sprawia, iż pacjenci mogą uzyskać dostęp do korzystniejszych terapii i cieszyć się dłuższym oraz lepszym życiem.

Dla nas tego typu badania to nie tylko praca, ale także poczucie, że nasze działania dają wymierne korzyści w postaci postępu naukowego.

Wierzymy, że nasze pierwsze wspólnie realizowane badania obserwacyjne przemienią się w długoletnią owocną współpracę.

 

Zobacz także .