SIE
30

Trialscape już dostępny!

Trialscape.com

Od dziś przenosimy papierową dokumentację badań klinicznych do świata wirtualnego!

Trialscape.com - to innowacyjny produkt dedykowany agencjom CRO oraz firmom farmaceutycznym.

Płynna integracja baz danych pomiędzy aplikacjami zwiększająca przepływ informacji podczas realizacji badań klinicznych to cel optymalizacyjny każdego badania. Aktualnie wprowadzilismy na rynek rozwiązanie będące jednym środowiskiem odpowiadającym na wyzwanie współczesnej dziedziny badań klinicznych.

Trialscape autorstwa Biostat i Smart.Kestrel to platforma oparta na chmurze obejmująca przepływ informacji pomiędzy: eCRF, eTMF-eISF i CTMS. To nowoczesne, elektroniczne narzędzie gromadzi, przetwarza i przechowuje dane z badań klinicznych oferując również możliwość dostępu do środowiska i monitorowania etapów prowadzonego badania wszystkim zainteresowanym – Sponsorowi, CRO i Użytkownikowi.

eCRF.biz™ to rozwiązanie dojrzałe, obecne na rynku od 12 lat. Dzięki bogatemu doświadczeniu projektowemu system jest cały czas rozwijany i dostosowywany do potrzeb wynikających ze stopnia skomplikowania badania czy przepisów prawa. Idąc jednak o krok dalej eCRF.biz staje się częścią platformy, która przyczynia się do optymalizacji procesu badawczego, tym samym wpływając na jego jakość. 

Zobacz także .
Biostat