eCRF e-karta obserwacji pacjenta
Dla farmacji ebiostat.pl
12 years of experience
Tworzymy i projektujemy nowoczesne programy/aplikacje na zamówienie tworząć unikalne rozwiązania dla naszych Klientów. Nasze aplikacje realizują zaawansowane zadania optymalizacyjne, pozwalają na usprawnienia procesów i procedur.

APLIKACJE DEDYKOWANE

dla

FARMACJI/MEDYCYNY

Medfile
CATI-System
eCRF
NASZA OFERTA
Aplikacje internetowe
webowe/mobilne - responsywne, dostępne na urządzeniach mobilnych (smartfony, laptopy, tablety)
Serwisy www
oraz systemy informatyczne z interfejsem webowym
Oprogramowanie dedykowane
e-commerce
sklepy internetowe
systemy raportowania
Aplikacje CRM
z zaawansowanymi systemami raportowania
Aplikacje medyczne
Bazy danych
O NAS
Odznaczamy się 10-letnim doświadczeniem w tworzeniu unikalnych, biznesowych rozwiązań IT. Dostarczamy klientom nowoczesne oprogramowanie dedykowane w postaci specjalistycznego oprogramowania do obsługi projektów badawczych i prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej. Charakteryzujące się one wysoką jakością, dostosowaniem do wymagań poszczególnych branż i konkretnych firm. Tworzone przez nas aplikacje realizują zaawansowane zadania optymalizacji procesów i procedur.

Wymagania klienta są priorytetem w tworzeniu autorskich rozwiązań, a zespół IT z doświadczeniem w dziedzinie statystyki i analizy danych to gwarancja pełnego wsparcia.
Minimalizacja kosztów zadań - to jeden z celów, jakie realizują nasze aplikacje, dlatego stale je optymalizujemy i wdrażamy innowacyjne rozwiązania. Działanie naszych aplikacji dedykowanych opieramy o model SaaS (Software as a Service), dzięki czemu aktualizacje oprogramowania wykonuje się natychmiast, bez obaw o niekompatybilność. Inną zaletą takiego rozwiązania jest łatwa dostępność z dowolnego miejsca, a do obsługi wystarczy dostęp do internetu i posiadanie aktualnej wersji przeglądarki.
NASZE APLIKACJE
Medfile
CATI-System
eCRF
Apteka
Prezentujemy efekt poszukiwań nowych kierunków rozwoju naszej firmy - w pełni autorską aplikację Medfile, opartą o model SaaS (ang. Software as a Service) i służącą do tworzenia i prowadzenia EDM - elektronicznej dokumentacji medycznej.

W najbliższym czasie zmieni się forma gromadzenia i tworzenia dokumentacji medycznej - tradycyjne, papierowe karty kojarzone z czasochłonnością i nieczytelnością zostaną zastąpione przez kartoteki elektroniczne.

Oznacza to znaczące przyspieszenie obsługi administracyjnej w placówkach medycznych i poprawę relacji personelu z pacjentami. Placówki medyczne czeka jednak czasochłonny i trudny proces transformacji. By go ułatwić stworzyliśmy aplikację Medfile.

Nasza nowa usługa pozwala na prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej zarówno przez pojedyncze gabinety, jak i całe przychodnie. System wspiera organizację pracy nie tylko poprzez tworzenie i przechowywanie dokumentacji medycznej (wraz z możliwością dołączenia do niej zdjęć), ale też ustalanie dat wizyt, tworzenie i wydruk recept oraz skierowań. Oprogramowanie zapewnia wielodostęp, swoimi funkcjonalnościami wspierając pracę lekarzy, pielęgniarek, pracowników administracji.

System opiera się o pracę w chmurze w modelu SaaS (ang. Software as a Service), dzięki czemu nie istnieje konieczność zakupu serwera do przechowywania plików, czy instalacji oprogramowania na komputerze. W celu skorzystania z aplikacji wystarczy dostęp do Internetu oraz zaktualizowanie przeglądarki internetowej.

Gwarantujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa i stały dostęp do danych pacjenta jedynie przez osoby upoważnione (selektywne udostępnianie i dokładna weryfikacja uprawnień). Nasze oprogramowanie zapobiega także uszkodzeniom plików i utracie danych dzięki automatycznemu tworzeniu kopii zapasowych.

Medfile

przejdź do systemu Medfile
eCRF.bizTM - platforma, która została zaprogramowana przez fachowców z branży IT z myślą o wszechstronnej obsłudze projektów badawczych. Proponowany przez nas elektroniczny CRF jest praktycznym i wydajnym systemem (Clinical Data Management System) do prowadzenia badań obserwacyjnych, klinicznych, PMS i rejestrów w trybie online. eCRF.bizTM jest w tej chwili najlepiej rozwiniętym w tym obszarze rozwiązaniem na polskim rynku.

Nasz eCRF jest zgodny z wytycznymi FDA: Title 21 CFR Part 11

eCRF

przejdź do systemu eCRF
Jedna platforma do wielu badań.

CATI-System został wykonany z myślą o wszechstronnej wykonywaniu badań statystycznych. Dzięki niemu można zrealizować badania telefoniczne (CATI), badania online (CAWI) i badania ankietowe wspierane komputerowo (CAPI).

Oprogramowanie wspiera projekty już od fazy tworzenia badania, poprzez dobór grupy docelowej i przeprowadzenie wywiadów z użyciem opracowanego kwestionariusza, aż po raport wynikowy zawierający zaawansowane analizy zebranych danych.

CATI-System

przejdź do systemu CATI-System
Sprzedaż internetowa staje się coraz ważniejszym obszarem działalności pojedynczych aptek i całych ich sieci, dlatego tak istotny jest wybór właściwego oprogramowania do obsługi tej sprzedaży. Nasze aplikacje zapewniają aptekom internetowym wszystkie niezbędne do ich rozwoju funkcjonalności, niezależnie od wielkości aptek i ich obrotów. Nasz system pomaga usprawnić i zoptymalizować wiele różnych działań. To gwarancja bezproblemowej realizacji zamówień, szybkiej, prostej sprzedaży, skuteczności w docieraniu do potencjalnych konsumentów oraz intuicyjnego zarządzania katalogiem produktów. Apteka internetowa DM Soft to bezpieczne i przyjazne zakupy.

Apteka

przejdź do systemu Apteka
Nasi klienci:
Zadzwoń do nas Napisz