STY
03

2017 w BioStat®

2017 w BioStat<sup>®</sup>

Przyszedł czas na podsumowanie naszych ubiegłorocznych osiągnięć.

Coraz więcej podmiotów z branży farmaceutycznej i medycznej docenia naszą eksperckość, lojalność i to, że nie idziemy na kompromis w wspólnie realizowanych projektach. Współpracujemy z większością polskich instytutów badawczych i jednostek akademckich.

Bardzo nas to cieszy, ale na co dzień, przez skromność, o tym nie mówimy - czas to zmienić! Oprócz słów uznania, które trafiają do nas drogą mailową i telefoniczną, miło jest otrzymywać referencje, w których czytamy:

" (...) Jestem bardzo usatysfakcjonowany z dotychczasowej współpracy z BioStat i chętnie podejmę ją ponownie, w kolejnych projektach badawczych (...)"

" (...) Na szczególną uwagę zasługują wykwalifikowani pracownicy spółki BioStat, którzy są jej największą wartością (...)"

"(...) Firma BioStat jest bardzo elastyczna w planowaniu i proponowaniu rozwiązań, co w obecnych czasach jest mocno cenione (...)"

Co więcej, w tym roku zaufaniem obdarzyły nas kolejne firmy farmaceutyczne takie jak Roche, Lekam, Takeda Pharmaceuticals, Thea, Polpharma czy Nutricia - już dziś realizujemy z nimi strategiczne projekty o zasięgu zarówno lokalnym, jak i międzynarodowym. Z sukcesem kontynuujemy także dotychczasową współpracę ze stałymi Partnerami biznesowymi.

Mamy nadzieję, że kontrakty, które zawieramy będą nowym impulsem do dalszej tak owocnej współpracy.

Z myślą o tym nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby z każdym rokiem mieć coraz więcej do zaoferowania i przekuwać to na sukcesy naszych Partnerów.