LIS
10

eCRF.biz™ – nowa wersja systemu, który podbił rynek medyczno-farmaceutyczny.

eCRF.biz<span style="position: relative;top: -3px;">™</span> – nowa wersja systemu, który podbił rynek medyczno-farmaceutyczny.

Obsługa badań klinicznych i programów badawczych nigdy nie była tak prosta. System eCRF.bizTM , który od kilku lat jest niezawodnym partnerem podczas realizacji kompleksowego procesu badawczego od dziś dostępny jest w wersji 2.0, co oznacza więcej korzyści dla jego Użytkowników. Najnowsze zmiany dotyczą:

- personalizacji elementów graficznych strony www badania, kwestionariusza badawczego, a także nazwy domeny, pod którą badanie jest dostępne;

- wprowadzenia modelu SaaS do panelu zarządzania umożliwiającego samodzielną obsługę badania;

- nowego edytora warunków pozwalającego na ich grupowanie i zagnieżdżanie.

Dodatkowo dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z kwestionariuszami badawczymi opracowaliśmy jeszcze lepsze narzędzie do kreowania i konfiguracji wyglądu kafeterii. Wśród licznych funkcjonalności znajdują się m.in. operacje zbiorowe na zaznaczonych elementach, grupowe warunki, tworzenie pytań ze skryptów, tworzenie pytań z dokumentów word oraz pełna responsywność kafeterii.

Zaimplementowanie wewnętrznego systemu do komunikacji pomiędzy badanymi, badaczami i administratorami pozwala na płynny przepływ danych pomiędzy Użytkownikami, co gwarantuje najwyższą jakość całego procesu. Podnieśliśmy również poprzeczkę w zabezpieczeniu danych, które są szyfrowane przy użyciu algorytmu Blowfish, a ich replikacja następuje w czasie rzeczywistym na różnych nośnikach.

W obliczu zmieniającego się otoczenia digital i wymogów prawnych nieustannie optymalizujemy nasz system, który już dziś pretenduje do lidera w swojej kategorii. Rzetelne prowadzenie badań i rejestrów przy 100% bezpieczeństwie danych to najwyższa jakość i spokojny sen kierowników projektów gwarantowana przez eCRF.bizTM. Zacznij już dziś i przenieś papierową dokumentację do świata wirtualnego razem z eCRF.bizTM