WRZ
18

Platforma telemedyczna haloDoctor dostępna dla milionów użytkowników serwisu Medonet.pl

Platforma telemedyczna haloDoctor dostępna dla milionów użytkowników serwisu Medonet.pl

Dzięki współpracy haloDoctor.pl oraz Medonet.pl pacjenci bez wychodzenia z domu mogą umówić się na eWizytę, a następnie uzyskać profesjonalną konsultację lekarską. Wolne terminy w grafikach wizyt lekarzy oraz specjalistów są widoczne w portalu Medonet.pl w specjalnej sekcji dedykowanej dla haloDoctor – to ogromne ułatwienie dla milionów Polaków szukających rzetelnych porad lekarskich.

Platforma telemedyczna haloDoctor umożliwia swobodną rozmowę pomiędzy Pacjentem a Lekarzem. Wizyta może się odbyć w formie wideokonsultacji, rozmowy telefonicznej lub czatu tekstowego. Cały przebieg konsultacji, jak i przesyłana dokumentacja są automatycznie archiwizowane, dzięki czemu dane są bezpieczne a Specjalista może szybko i wygodnie zweryfikować historię choroby pacjenta. Co więcej, podczas rozmowy z lekarzem, pacjent może otrzymać e-receptę, skierowanie lub zwolnienie lekarskie.

 

Rafał Piszczek, prezes Medfile S.A.:

W ramach współpracy z Medonet.pl przy każdym artykule wyświetla się widget rejestracji z dostępnymi godzinami w grafiku wizyt. Dobór lekarza lub specjalisty do konkretnej strony bazuje na dopasowaniu specjalizacji, leczonych schorzeń oraz aktualnej dostępności. Widgety umożliwiające rejestrację do specjalistów wyświetlają się na kilkudziesięciu tysiącach podstron serwisu Medonet, co powoduje, że użytkownicy odwiedzający serwis, mogą w bardzo łatwy sposób zapisać się do wybranego lekarza w dogodnym dla siebie terminie.

 

Jakub Zieliński, Head of Medonet:

Medonet.pl należący do Onet.pl wg oficjalnego badania Gemius jest największym serwisem o zdrowiu w Polsce z którego każdego miesiąca korzysta średnio od 8 do 10 milionów pacjentów. Jako jedyny serwis w Polsce współpracujemy z większością Towarzystw Medycznych a od września 2020 oficjalnym partnerem medycznym Medonetu zostało Collegium Medicum UJ. Wybraliśmy Halodoctor jako wyłącznego partnera w zakresie telemedycyny, dzięki czemu lekarze korzystający z platformy oraz oprogramowania Medfile mają możliwość promocji swojej oferty do szerokiego grona pacjentów korzystających każdego miesiąca z Medonetu.

 

 


 

halodoctor

haloDoctor.pl - platforma telemedyczna oferująca lekarzom możliwość kompleksowej obsługi wizyt telemedycznych a pacjentom uzyskanie natychmiastowej konsultacji medycznej 24 godziny na dobę z każdego miejsca na świecie. Platforma stworzona została przez Centrum Badawcze BioStat® a kontynuację jej rozwoju prowadzi Medfile S.A. Biostat® jest komercyjną jednostką naukową i technologiczną, będącą jednym z liderów na polskim rynku w obszarze nowych technologii i aplikacji wykorzystywanych w badaniach klinicznych i e-zdrowiu. Marka powstała w 2005 roku i realizuje misję transferu wiedzy ze świata nauki do świata biznesu i kreowania innowacyjnych rozwiązań.

Więcej informacji:

www.halodoctor.pl

 

Ringier Axel Springer Polska

Jest wiodącą firmą mediową w Polsce oraz częścią międzynarodowej grupy Ringier Axel Springer Media AG, działającej w Europie Środkowo-Wschodniej, wydającej łącznie ponad 200 tytułów prasowych i serwisów internetowych. Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Medonet, Onet, Fakt, Newsweek Polska, Forbes Polska, Business Insider, ofeminin czy NOIZZ. W ofercie Ringier Axel Springer Polska znajduje się także segment e-commerce: Skąpiec i Opineo. Z kolei Ringier Axel Springer Media w Polsce jest także właścicielem serwisu ogłoszeniowego Gratka.pl oraz współudziałowcem morizon.pl, No Fluff Jobs i StepStone.pl.

Więcej informacji:

www.ringieraxelspringer.pl

 

Medonet

Medonet.pl założony w 2010 roku, jest jednym z najdłużej funkcjonujących typowo zdrowotnych serwisów w Polsce.  Czytelnicy znajdą w nim wiadomości z zakresu zdrowia i medycyny, a także porady dotyczące chorób i ich leczenia. Według danych z badania Gemius/PBI, Medonet jest w Polsce serwisem numer 1 w kategoriach Zdrowie i Medycyna oraz Styl Życia. W czerwcu 2020 roku odwiedziło go 7,7 mln internautów, co przełożyło się na 36 mln odsłon.

Więcej informacji:

www.medonet.pl