KWI
25

ZnanyLekarz dostępny w Medfile® dla lekarzy

ZnanyLekarz dostępny w Medfile® dla lekarzy

Integracja z aplikacją stała się faktem. Od kilku dni użytkownicy Medfile® mają możliwość korzystać z integracji dwukierunkowej, jaka ma w tym przypadku miejsce. Jak to działa? Otóż wszystkie rejestracje na wizyty dokonane w aplikacji ZnanyLekarz trafiają do kalendarza Medfile® i odwrotnie. Oznacza to, że oba kalendarze są ze sobą zsynchronizowane w czasie rzeczywistym. Nie ważne, z którego kalendarza będziemy korzystać. W obu widoczne będą te same wizyty. To znaczne ułatwienie, dzięki czemu lekarze nie muszą już wybierać, z którego narzędzia korzystać.

Elektroniczna Dokumentacja Medyczna to nie tylko e-kartoteka pacjenta. Uważamy, że program do tego przeznaczony powinien zawierać szereg różnych funkcji, dzięki czemu jest kompleksową odpowiedzią na potrzeby środowiska lekarskiego czy fizjoterapeutycznego. Taka idea przyświeca właśnie Medfile®. Wszystkie funkcje – jeden program. Dodatkowo jesteśmy w trakcie jednokierunkowej integracji z kalendarzem Google, co znaczy że rejestracje w aplikacji do EMD Medfile® będę wysyłane do kalendarza Google.

 

Reasumując:

1. Program do elektronicznej dokumentacji Medfile® pozwala na kompleksowe prowadzenie e-dokumentacji pacjenta dzięki integracji z Platformą P1 (e-recepty, e-skierowania), posiada integralny moduł do e-ZLA. Nasza aplikacja do EDM pozwala na budowanie własnych kart wizyty czy dodatkowych formularzy. Zaimplementowane kody ICD-9, ICD-10 czy ICF ułatwiają wpisywanie rozpoznań jednostek chorobowych i wystawiania recept tradycyjnych czy e-recept. Podpis pacjenta w formie elektronicznej to kolejne ułatwienie, dzięki czemu eliminuje się dodatkowe papierowe formularze, a aplikacja mobilna wspiera wszystkie działania wykonywane z poziomu programu na komputerze.
 

2. W Medfile® posiadamy moduł wspierający i organizujący działania marketingowo promocyjne. Oferujemy darmową stronę www na szablonie Medfile® (gotowa w 5 min.) oraz bezpłatny wpis do katalogu/bazy gabinetów. Dzięki temu gabinety lekarskie czy fizjoterapeutyczne i oferowane przez nie usługi są dostępne dla szerokiego grona pacjentów.
 

 3. Medfile® rozwija się w kierunku Telemedycyny, co z pewnością rozwinie wachlarz usług oferowanych przez gabinety czy przychodnie.

 

Cieszymy się, że możemy dzięki naszemu programowi do Elektronicznej Dokumentacji Medycznej wspierać pracę lekarzy i być częścią digitalizacji polskiej służby zdrowia. To dla nas ogromny zaszczyt i motywacja do rozwoju oprogramowania.

Zobacz także .