CZE
17

BioStat® wśród 50 Najbardziej Kreatywnych w biznesie!

BioStat® wśród 50 Najbardziej Kreatywnych w biznesie!

Nasz projekt „Cyfryzacja i Machine Learning w służbie zdrowia” adresowany do polskiego oraz międzynarodowego sektora medyczno-farmaceutycznego oraz pacjentów zyskał uznanie kapituły konkursowej i znaleźliśmy się w gronie laureatów.

Wybór 50 laureatów spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń był zadaniem kapituły pod przewodnictwem Grzegorza Kiszluka – redaktora naczelnego magazynu Brief.pl i pomysłodawcy rankingu, składającej się z doświadczonych przedstawicieli świata biznesu. Należą do niej m.in. Anna Ziobroń (PKN ORLEN), Maciej Herman (Lotte Wedel), Aleks Kartsel (Bolt), Krzysztof Witkowski (EY Polska), Marcin Balicki (Millennium Leasing), Robert Bednarski (Facebook), Maciej Ledzion (endorfina events), Monika Constat (Francusko-Polska Izba Gospodarcza), Julia Krzysztofiak-Szopa (Startup Poland) czy Katarzyna Wierzbowska (Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet).

13 czerwca podczas Gali Finałowej nagrodę odebrały nasze przedstawicielki Agnieszka Pietraszek (Project Manager) oraz Edyta Klemba (Pharma Division Director w BioStat®): Jest nam niezmiernie miło i cieszymy się z tego wyróżnienia. To daje nam jeszcze więcej motywacji i determinacji oraz potwierdza sens naszych działań, ponieważ przełożenie doświadczenia naukowego i analiz big data na realne potrzeby współczesnego rynku, gdzie rozwój nowoczesnych technologii determinuje rozwiązania biznesowe, jest czasami bardzo wymagające i uwalnia w nas nie lada pokłady kreatywności. Wykorzystując jednak w swoich działaniach co-creating i design thinking każdego dnia coraz bardziej odpowiadamy na potrzeby naszych klientów. Takie gale, jak ta organizowana przez Brief.pl pozwalają nam pokazać się szerszemu gronu innych, kreatywnych biznesów i tym samym wymienić się doświadczeniem oraz nierzadko nawiązać nowe biznesowe partnerstwa.

Z tego miejsca chciałbym podziękować całemu BioStat® Team, ponieważ bez Waszego zaangażowania, otwartego podejścia do nowych wyzwań, ciekawości badawczej i biznesowej skuteczności nie bylibyśmy w miejscu, w jakim się obecnie znajdujemy – mówi Rafał Piszczek – Prezes BioStat®.

Projekt „Cyfryzacja i Machine Learning w służbie zdrowia” (EDM Medfile®, eCRF.bizTM, RSS, SurvGoTM) rozwijany jest sukcesywnie od 8 lat. Aplikacje tworzące projekt są dojrzałymi produktami, wzbogacane o  kolejne funkcje i moduły zgodnie z przyjętą strategią kreowania nowoczesnych rozwiązań.

Zobacz także .