GRU
20

Kontynuacja współpracy z Celon Pharma

Kontynuacja współpracy z Celon Pharma

Priorytetem w BioStat zawsze są potrzeby klientów. Z tej filozofii wywodzi się nasza organizacja.

Każdego dnia do BioStat napływa wiele zapytań dotyczących współpracy w zakresie badań klinicznych. Piszą do nas firmy farmaceutyczne, biotechnologiczne, instytuty, centra medyczne, firmy CRO, szpitale, freelancerzy wskazując potencjalne obszary kooperacji. Zainteresowanie naszymi usługami stale wzrasta i stajemy się coraz bardziej atrakcyjnym partnerem.

Model współpracy, jaki nawiązujemy jest różny, ale przeważnie koncentruje się on na naszym autorskim systemie eCRF.biz™, który staje się złotym standardem w badaniach i już nie tylko na rynku polskim. Niesieni falą pozytywnych rekomendacji zyskujemy i budujemy naszą przewagę nad konkurencją. A duże zainteresowanie działalnością BioStat daje nam przywilej wyboru firm, z którymi chcemy zacieśniać współpracę i iść dalej.

Efektywny dialog i idąca za nim błyskawiczna odpowiedź na potrzeby klientów oraz elastyczność w działaniu procentuje kolejnymi kontraktami. Rozwój sektora badań klinicznych wymaga od nas stałego doskonalenia narzędzi wykorzystywanych w badaniach.

Każdy projekt staje się dla nas inspiracją do rozwoju, a my jako BioStat - firma z aspiracjami, chcemy wyznaczać trendy i dobre praktyki w gromadzeniu i zarządzaniu danymi.

Do kolejnej współpracy zaprosiła nas firma Celon Pharma, która konsekwentnie poszerza portfolio leków innowacyjnych. Jesteśmy zgodni co do tego, że fundamentalne znaczenie dla sukcesu projektów badań ma wybór mocnego partnera, a my niewątpliwie za takiego się uważamy.