SIE
01

Medfile® – kolejna nasza marka z pełną ochroną Urzędu Patentowego

Medfile® – kolejna nasza marka z pełną ochroną Urzędu Patentowego

Wyzwania dynamicznie zmieniającego się rynku związane są nie tylko z oferowaniem usług na najwyższym poziomie oraz odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania klientów, ale również z budowaniem wizerunku i reputacji marki. Takim łącznikiem i narzędziem pozwalającym na stworzenie więzi pomiędzy produktem a klientem jest znak towarowy, który identyfikuje markę w oczach klientów, jako dostawcy określonych usług.

BioStat® nieprzerwanie od wielu lat rozwija innowacyjne narzędzia, które w naszym portfolio chronione są właśnie przez Urząd Patentowy. Miło nam poinformować, iż Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej udzielił prawa ochronnego na znak towarowy Medfile®, dzięki czemu staliśmy się realnym właścicielem swojej marki. Medfile® to nasze narzędzie do elektronicznej dokumentacji medycznej stanowiące część projektu BioStat® „Cyfryzacja i Machine Learning w służbie zdrowia”. Mając ochronę patentową znaku towarowego, czyli ochronę prawną naszego produktu, możemy dalej realizować naszą strategię rozwoju i promocji w oparciu o nasze plany, wskaźniki i wartości.

EDM Medfile® to marka rozpoznawana i nagradzana na polskim rynku. W czerwcu 2019 razem z eCRF.bizTM, RSS, SurvGoTM została laureatem konkursu organizowanego przez magazyn Brief 50 Najbardziej Kreatywnych w biznesie! Dodatkowo w październiku 2018 EDM Medfile® będąc w grupie narzędzi BioStat® otrzymał nagrodę Pro Silesia dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań w komunikacji podmiotów zaangażowanych w proces terapeutyczny pacjentów.  

Uzyskanie ochrony znaku towarowego Medfile® to zarówno ochrona interesów naszej firmy, jak i zwiększone bezpieczeństwo naszych użytkowników. Zastrzeżona marka to gwarancja renomy naszej firmy oraz zaufanie klientów, jakie pokładają w jakość świadczonych przez nas usług.

Więcej o naszym programie Medfile - Elektroniczna Dokumentacja Medyczna

Zobacz także .