GRU
03

Medfile oferuje API do integracji z e-Receptą, e-Skierowaniem i e-Zwolnieniem

Medfile oferuje API do integracji z e-Receptą, e-Skierowaniem i e-Zwolnieniem

Medfile wychodzi naprzeciw gabinetom lekarskim, posiadającym własne oprogramowanie gabinetowe z propozycją integracji z API Medfile. Dzięki temu rozwiązaniu gabinet może rozszerzyć swoje oprogramowanie np. o możliwość wystawiania e-Recept czy e-Skierowań.

 

API Medfile to narzędzie skrojone na miarę, wedle potrzeb klienta. Dzięki temu wszystkie usługi medyczne są w jednym miejscu.

 

API oferuje dostęp do następujących usług e-Zdrowia:

  • Elektroniczna dokumentacja medyczna
  • Platforma telemedyczna haloDoctor.pl
  • e-Recepty
  • e-Zwolnienia
  • e-Skierowania
  • Dostęp do e-WUŚ
  • Dostęp do bazy leków

 

Dzięki API Medfile można dowolnie wybierać pożądane usługi, bazując np. na posiadanym już oprogramowaniu gabinetowym, integrując je z dowolnymi usługami e-Zdrowia oferowanymi przez Medfile.

 

Przechowywane dane są szyfrowane i bezpieczne. Na potrzeby klienta zostaje uruchomiony specjalny kontener w chmurze. Dane są przetrzymywane w postaci zaszyfrowanych plików XML.

 

Oferowany przez Medfile Interfejs REST API może zostać zintegrowany z dowolnym językiem programowania. To użytkownik jest odpowiedzialny za prezentację interfejsu, aczkolwiek Medfile oferuje również implementację i doradztwo w tym zakresie.

 

Szczegóły dostępne są w zakładce Medfile API e-Recepta, e-Zwolnienie, e-Skierowanie. Osoby zainteresowane integracją z API Medfile zapraszamy do bezpośredniego kontaktu na biuro@medfile.pl w celu ustalenia warunków współpracy.

Zobacz także: Dzięki haloDoctor, w łatwy sposób prowadź konsultacje online i wystawiaj e-Recepty, e-skierowania i inną dokumentację medyczną.