LUT
10

Nowa platforma szkoleń EDU.BioStat!

Nowa platforma szkoleń EDU.BioStat!

BioStat uruchamia nowy serwis Szkoleń online: www.EDU.biostat.com.pl

 

Uruchomiona w ubiegłym roku platforma szkoleniowa www.edu.biostat.com.pl przyciąga zarówno specjalistów oczekujących zaawansowanych kursów eksperckich, ale także młodych naukowców rozpoczynających prace badawcze oraz przedsiębiorców rozwijających własne kompetencje w zakresie analityki marketingowej. W ofercie znajdują się więc i kursy z podstaw statystyki, jak i zaawansowanej statystyki, metodyki, dokumentowania i monitorowania, a nawet komunikacji w badaniach klinicznych. Baza dostępnych kursów m się niebawem poszerzyć o zagadnienia związane z badaniami klinicznymi, cyfryzacją i przetwarzaniem danych, kursami z R oraz Python.

 

- Na szkolenia z zakresu Statystyki zapisuje się obecnie tak wielu chętnych, że uruchomiliśmy samodzielną platformę szkoleniową z całodobowym dostępem do materiałów edukacyjnych – tłumaczy Rafał Piszczek, prezes BioStat. Dotychczas ze szkoleń najliczniej skorzystali przedstawiciele branży farmaceutycznej, zainteresowani badaniami klinicznymi, medycy oraz doktoranci wykorzystujący w swoich badaniach metody analityki statystycznej.

 

 

Od końca 2021 roku na platformie szkoleniowej Biostat edu.biostat.com.pl skorzystać można ze szkoleń online w trybie 24/7, a także z regularnych webinarów, a także różnorodnych form e-learningu. Z kolei dla grup zorganizowanych Biostat prowadzi tradycyjne szkolenia w formie stacjonarnej. Webinary prowadzone są na żywo przez doświadczonych ekspertów Biostat. Uczestnicy mogą zadawać pytania, a prowadzący dzielą się również własnymi doświadczeniami badawczymi.

 

Z wielkim zainteresowaniem spotkały się kursy online z nagraniami dostępnymi na żądanie – o dowolnej porze dnia przez miesiąc od zakupu. Z kursów korzystać można w dowolnej kolejności lub stopniując poziom zaawansowania. Każdy z uczestników, którzy z powodzeniem zaliczą kurs, jako potwierdzenie uzyskanych kompetencji otrzymuje certyfikat Centrum Badawczo-Rozwojowego Biostat.

 

Szkoleniowa platforma Biostat ma charakter otwarty. Oznacza to, że swoimi wiedzą i umiejętnościami mogą dzielić się tu pracownicy naukowi, wykładowcy, statystycy, którzy jeszcze nie nawiązali współpracy z CBR Biostat.

 

Planujemy ze skalować i rozwinąć serwis szkoleniowy Edu.BioStat na rynki światowe. Statystyka jest zagadnieniem uniwersalnym i język nie stanowi ograniczenia. Pracujemy już nad serwisem anglojęzycznym. Dodaje Rafał Piszczek.

 

Oferta szkoleniowa na platformie edukacyjnej Biostat obejmuje m.in. takie tematy jak: Podstawy statystyki, Podstawy korelacji i regresji, Podstawy statystyki z wykorzystaniem R, Statystyka w badaniach klinicznych,  Statystyczna interpretacja wyników badań klinicznych i publikacji naukowych, Analizy danych w badaniach toksykologicznych i ekotoksykologicznych.

 

Centrum Badawczo-Rozwojowe BioStat® znajduje się w gronie komercyjnych jednostek naukowych posiadających status CBR w rejestrze prowadzonym przez Ministra Przedsiębiorczości i Technologii.

Nowy serwis Szkoleń online: www.EDU.biostat.com.pl