STY
21

System eCRF.biz™ podbija polski rynek

System eCRF.biz™ podbija polski rynek

BioStat® to marka kojarzona już nie tylko ze statystyką i analizami. Pozycja firmy na przestrzeni ostatnich lat uległa dużej zmianie, a wszystko za sprawą oprogramowania eCRF.biz™, które zrewolucjonizowało świat badań klinicznych na rynku lokalnym.

Nasze doświadczenia w realizacji badań klinicznych utwierdziło nas w przekonaniu, że efektywność podejmowanych aktywności badawczych zależy od przejrzystości całego procesu. Odwaga w myśleniu o rozwoju naukowych przedsięwzięć doprowadziła nas do zaprojektowania narzędzia, które jest dumą BioStat®.

System eCRF.biz™ to wiodący i stale rozwijany produkt BioStat® pozwalający na globalne zarządzanie i podejście do organizacji danych z badań klinicznych realizowanych na całym świecie za pomocą jednej aplikacji. Poziom zastosowanych innowacji zdecydowanie określić można jako przełomowy.

W obliczu zmieniającego się otoczenia digital i wymogów prawnych optymalizujemy system i dostosowujemy go do realnych potrzeb Klientów. Napływające do nas pozytywne opinie Klientów i wyrazy uznania dla twórców systemu napawają nas jeszcze większym optymizmem i stymulują do osiągania ponadprzeciętnych efektów.

Uważamy, że przyszedł czas na intensywną ekspansję zagraniczną i już niebawem będziemy mieć szansę zaprezentować się na kilku ważnych wydarzeniach oraz w mediach.