LIP
18

Wacław Wrana dołączył do zespołu Biostatu®

Wacław Wrana dołączył do zespołu Biostatu®

Miło nam poinformować, że do zespołu Biostat® dołączył Wacław Wrana.

Wacław obejmuje funkcję dyrektora ds. rozwoju. Odpowiadał będzie m.in. za komunikację zewnętrzną oraz nadzór nad realizacją strategii badawczo - rozwojowej CBR Biostat®.

Wacław Wrana ma za sobą kilkunastoletnie doświadczenie w branży medialnej. Przez 17 lat był redaktorem naczelnym jednego z największych serwisów miejskich – Rybnik.com.pl, a także wiceprezesem grupy medialnej tuPolska.

 

Przede mną nowe, fascynujące wyzwania. Cieszę się, że będę mógł wykorzystać moje doświadczenie w branży badawczej i projektach realizowanych przez Biostat®

– mówi Wacław Wrana.

 

Rafał Piszczek - prezes BioStat® podkreśla, że firma od kilku lat buduje silną markę na rynku badawczym.

- Jako Centrum Badawczo-Rozwojowe nieustanie szukamy nowych projektów, pomysłów i innowacji przekuwając surowe dane w wiedzę. Specjalizujemy się obecnie w rynku medycznym jednak tak naprawdę jesteśmy firmą interdyscyplinarną skupiająca ekspertów z różnych dziedzin. Bardzo cieszy mnie fakt, iż do zespołu dołączają tak doświadczeni specjaliści jak Wacław Wrana. Zaangażowani i kreatywni współpracownicy zawsze dla mnie byli fundamentem i motorem napędowym rozwoju. Wierzę, że Wacław będzie silnym filarem naszej organizacji

– podsumowuje Rafał Piszczek.

 

Centrum Badawczo-Rozwojowe BioStat® znajduje się w gronie komercyjnych jednostek naukowych posiadających status CBR w rejestrze prowadzonym przez Ministra Przedsiębiorczości i Technologii.