GRU
12

www.gabinet-fizjoterapeuty.pl - największa baza fizjoterapeutów. Elektroniczna Dokumentacja Medyczna.

www.gabinet-fizjoterapeuty.pl - największa baza fizjoterapeutów. Elektroniczna Dokumentacja Medyczna.

Wiemy, jak istotną rolę w promocji własnych usług odgrywa obecność w Internecie. Wiemy też, że takie działania wiążą się z dodatkowymi kosztami. Wychodząc więc naprzeciw potrzebom fizjoterapeutów stworzyliśmy narzędzie, które pozwala na budowanie i zwiększenie zasięgu gabinetu wśród pacjentów, tym samym automatycznie zapewniając większe dzienne, miesięczne i roczne przychody.

www.gabinet-fizjoterapeuty.pl to baza dedykowana specjalistom w zakresie fizjoterapii, rehabilitacji, masażu i dziedzin pokrewnych. Obecność w bazie - strona internetowa gabinetu/placówki,
jest całkowicie bezpłatna. Można stworzyć ją w intuicyjny sposób korzystając z naszego szablonu,
a udostępniony grafik do rejestracji online przez pacjentów sprawia, że to sami zainteresowani
go uzupełniają, dzięki czemu specjalista może skupić się na pracy.

Jedno narzędzie – wiele korzyści.

Wierzymy, że serwis www.gabinet-fizjoterapeuty.pl  jest doskonałym narzędziem pozwalającym
na zwiększenie widoczności gabinetu wśród pacjentów i tym samym potencjalnych Klientów. Dzięki integracji z aplikacją do Elektronicznej Dokumentacji Medycznej Medfile (www.medfile.pl)  możliwe jest również prowadzenie e-dokumentacji pacjentów, wysyłki SMS z przypomnieniami o wizytach i wiele innych.

Zapraszamy wszystkich fizjoterapeutów do aktywnego korzystania z oferowanych funkcji i podzielenia się tą informacją z innymi specjalistami. Wspólnie możemy zbudować silną bazę fizjoterapii w Polsce.

Zobacz także: Ułatw życie sobie i swoim pacjentom. Aktywuj usługi i  konsultuj pacjentów za pośrednictwem wideorozmowy, wystawiaj e Recepty, które chory otrzymuje bez wychodzenia z domu, a także e-Skierowania i e-Zwolnienia.