SIE
11

Statystyka w badaniach klinicznych - szkolenia online z certyfikatem!

Statystyka w badaniach klinicznych - szkolenia online z certyfikatem!

Od września 2021 r. CBR BioStat będzie dzielić się wiedzą z zakresu statystyki w formie online. Nasi doświadczeni statystycy podzielą się zarówno teorią, jak i praktyką, dostarczając narzędzia do samodzielnej analizy statystycznej. Każdy uczestnik kursu otrzyma certyfikat naszej jednostki naukowej!

Centrum Badawczo-Rozwojowe BioStat posiada status jednostki naukowej nadany przez Ministra Przedsiębiorczości i Technologii. Od wielu lat szkolimy i podnosimy kompetencje w zakresie statystyki medycznej.

Od września tego roku uruchamiamy formułę otwartych szkoleń online z obszaru statystyki medycznej. Szkolenia online będą miały charakter warsztatowy. Po zakończonym szkoleniu uczestnik otrzymuje certyfikat wydany przez CBR BioStat.

Najbliższe szkolenie online “Statystyka w badaniach klinicznych” już pod koniec września 2021! Przeprowadzi je dr Andrzej Tomski, statystyk i ekspert CBR BioStat. Więcej informacji na temat szkolenia znajdziesz TUTAJ.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty szkoleniowej?

  • Szkolenia w formie online
  • Doświadczeni statystycy
  • Małe grupy szkoleniowe
  • Autorskie materiały szkoleniowe
  • Certyfikat CBR BioStat

„Uruchomiliśmy dla Państwa propozycję cyklu szkoleń i kursów online poświęconych statystyce medycznej, stosowanej w badaniach klinicznych. Szkolenia do tej pory realizowane były w formule zamkniętej, jednak z uwagi na liczne zapytania od września 2021 uruchamiamy dla Państwa szkolenia online w modelu otwartym.

Cykl szkoleń jest doskonałym uzupełnieniem wiedzy każdego specjalisty zajmującego się zawodowo badaniami klinicznymi. W trakcie szkolenia przedstawiamy praktyczne wskazówki i realne case studies na które natknęliśmy na przestrzeni kilkunastu lat pracy w badaniach. Szkolenia prowadzone są przez statystyków Centrum Badawczo-Rozwojowego BioStat”.

Rafał Piszczek, Prezes Zarządu CBR BioStat

PROFIL TRENERA:

Dr Andrzej Tomski - statystyk Centrum Badawczo-Rozwojowego BioStat, pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach o specjalności biomatematyka. Autor lub współautor kilkunastu artykułów naukowych w czasopismach z listy filadelfijskiej. Członek Zespołu ds. Zapewnienia Jakości Kształcenia na kierunku informatyka stosowana oraz Członek Rady Naukowej Instytutu Matematyki Uniwersytetu Śląskiego od 2020 r.

NAJBLIŻSZE TERMINY SZKOLEŃ:

 

Pełna oferta szkoleń: Zobacz więcej