Szkolenia BioStat
Podstawy statystyki
Harmonogram webinar
Szkolenia online NEW!
webinar i online

Szkolenia online i webinary.
Chcesz poprawić swoje kwalifikacje? Planujesz rozwijać się w dziedzinie statystyki? A może pracujesz przy badaniach klinicznych i masz trudności ze zrozumieniem zawartych w nich analiz statystycznych? U nas znajdziesz szkolenie dostosowane do Twoich potrzeb!
Nasza oferta składa się z webinarów, prowadzonych na żywo przez ekspertów Biostat, szkoleń internetowych za pomocą których własnym tempem poprzez naszą platformę e-learningową przerobisz interesujący Cię materiał oraz szkoleń dedykowanych, dla grup zorganizowanych. Ukończenie każdej z nich potwierdza stosowny certyfikat Centrum Badawczo-Rozwojowego Biostat!
Dostosuj poziom trudności do posiadanej już wiedzy, wybieraj pomiędzy różnymi formami nauki: online, webinar, szkolenia tradycyjne.
Z nami sięgaj po więcej… wiedzy! Sprawdź ofertę dostępnych szkoleń już teraz!




English version




















English version
Szkolenia dla grup zorganizowanych

Chcesz zorganizować szkolenie dla swoich pracowników? Masz grupę minimum 4 osób? Stworzymy dla Ciebie szkolenie dedykowane (online lub stacjonarnie w Warszawie)!
Zapytaj o ofertę: statystyka@biostat.com.pl

Nasz zespół
Absolwentka matematyki Uniwersytetu
w Białymstoku i matematycznych metod informatyki na Politechnice Białostockiej. Statystyk Centrum Badawczo-Rozwojowego BioStat. Pełniła rolę głównego statystyka badań klinicznych prowadzonych między innymi przez CELON Pharma oraz Takedę. Posiada również kilkuletnie doświadczenie jako analityk oceny technologii medycznych.
Doktor matematyki, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Matematyki Uniwersytetu Śląskiego. Specjalizuje się w biomatematyce.
W BioStat odpowiedzialny za statystyczne obszary badania klinicznego (plany analiz, dobór metod, opracowania statystyczne).
Dr inż. matematyki AGH w Krakowie (Wydział Matematyki Stosowanej). W latach 2003-2012 pracownik naukowy Instytutu Matematyki Politechniki Śląskiej. Autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych z zakresu matematyki stosowanej, uczestnik licznych konferencji krajowych i zagranicznych. Prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu statystyki i jej zastosowań w badaniach medycznych i klinicznych.
Absolwent kierunku Informatyka (specjalność Statystyka) Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowo-badawczych i referatów z zakresu zastosowania data mining/metod ilościowych. w latach 2002-2012 pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry Statystki i Ekonometrii. Od 20 lat konsultuje projekty i szkoli specjalistów w obszarze zastosowań statystyki medycynie, farmacji i badaniach klinicznych.
Statystyk i ekonometryk. W latach 2017-2021 pracownik Pracowni Zastosowań Matematyki w Ekonomii AGH. Doktorantka Wydziału Zarządzania AGH na kierunku Nauki o zarządzaniu i jakości, rozwijająca w swojej dysertacji zagadnienia bardziej zaawansowanych analiz statystycznych w naukach społeczno-ekonomicznych. W 2021 roku nominowana do Lauru Dydaktyka tejże uczelni. Autorka i współautorka kilku publikacji naukowych związanych z analizą danych i statystyką. Statystyk Centrum Badawczo-Rozwojowego BioStat.
Chcesz poszerzyć wiedzę
swojego zespołu?
związanymi ze statystyką, ale nie wszystko jest dla Was jasne?
W naszej ofercie mamy szkolenia z tematyki m.in:
Okiem naszych badaczy – obszary szkoleń i konsultingu statystyka i data management.
- Projektuj eCRF odpowiedzialnie i "z głową", podstawy data management.
- Data management – zostań liderem w uzyskiwaniu najwyższej jakości danych.
- Dobór próby - zacznij od podstaw, czyli wylicz, dopasuj i uzasadnij.
- Nowy wymiar randomizacji - wybór adekwatnych metod.
- Protokół badania - pokonaj ograniczenia i uzyskaj zadowalający efekt finalny.
- SAP – dobry plan analizy statystycznej gwarancją powodzenia badania.
- Kreatywność statystyczna w wyborze kryteriów oceny skuteczności.
- Sposób na doskonale efektywną analizę punktów końcowych.
- Inteligencja projektowa w wyborze metod analizy statystycznej.
Harmonogram szkoleń









Najczęściej zadawane pytania.
Szkolenia z obszaru statystyki i nauk pokrewnych w tym kursy online ze statystyki w badaniach klinicznych, podstaw statystyki oraz testów statystycznych.
Podczas szkolenia z analizy statystycznej będziemy zastanawiać się nad tym, dlaczego proste analizy sprawiają tyle trudności, omówimy zagadnienie nowej generacji statystycznej w badaniach klinicznych oraz zastosujemy zdobytą wiedzę dotyczącą analizy statystycznej w praktyce - stworzymy protokół badania.
Dla praktyków zajmujących się na co dzień badaniami klinicznymi oraz dla naukowców, którzy w swojej pracy gromadzą dane z różnego rodzaju badań.
Szkolenie zakończone jest certyfikatem wydanym przez Centrum Badawczo-Rozwojowe Biostat. Uczestnik szkolenia wzbogaci swoją wiedzę w zakresie podstaw analiz statystycznych, nabierze umiejętności samodzielnej analizy i interpretacji wyników badań.
W naszej ofercie dostępne są dwa rodzaje szkoleń on-line: webinary prowadzone na żywo przez jednego z naszych ekspertów oraz szkolenia internetowe prowadzone za pomocą platformy e-learningowej.
Terminy szkoleń w formie webinarów dostępne są m.in. w harmonogramie szkoleń, ale można realizować również szkolenia internetowe na platformie e-learningowej.
Przez okres jednego miesiąca. Po tym czasie w celu dalszego korzystania z materiałów video należy ponownie wykupić dostęp.
Kolejność realizacji szkoleń w obrębie jednego cyklu jest dowolna, aczkolwiek zalecamy wykonywanie ich po kolei.
Nasze kursy można wykupić przy pomocy PayU - przelewem lub Blikiem.
Tak, oczywiście. Wystarczy podać dane w trakcie skaładania zamówienia na platformie szkoleniowej.
Wystarczy napisać do nas na adres szkolenia@biostat.com.pl lub zadzwonić pod numer 534-601-208.