LUT
25

Szkolenia, konsulting, statystyka ekspertów BioStat®

Szkolenia, konsulting, statystyka ekspertów BioStat®

Badania kliniczne i obserwacyjne prowadzimy od wielu lat. Do tego celu wykorzystujemy nasz system eCRF.bizTM, który jest zgody z wytycznymi FDA Title 21 CFR Part 11 i stanowi złoty standard w realizacji badań zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym. Wiemy, jak znajomość zasad projektowania CRF wpływa na jakość całego przedsięwzięcia, co szczególnie widoczne jest na etapie analizy danych. Niewłaściwie zaprojektowane badanie znacznie wydłuża czas potrzebny na czynności związane z Data Management, a wiadomo, iż to właśnie równowaga pomiędzy ilością zebranych danych a ich jakością stanowi o sukcesie.
Cel badania determinuje projektowanie karty obserwacji klinicznej z czego wynika sposób reprezentacji informacji w bazie danych oraz analiza statystyczna. Nasze bogate know how na temat realizacji badań wynika z bezpośredniej pracy nad projektami badawczymi dla największych koncernów farmaceutycznych. Nie dostarczamy jedynie oprogramowania eCRF.bizTM. Aktywnie bierzemy udział w pracach od samego początku powstania idei badania, dzięki czemu jesteśmy w stanie przewidzieć wiele aspektów już od pierwszych spotkań roboczych. Mając to bogate doświadczenie chętnie podejmujemy się realizacji szkoleń z zakresu Data Management, projektowania eCRF i statystyki. 

 

Nasz konsulting to idealne rozwiązanie, ponieważ:

- wskażemy kierunek rozwoju badania w oparciu o dostępne dane,
- usystematyzujemy projekt badawczy, zweryfikujemy poprawność celów badania do podjętych aktywności związanych z tworzeniem karty obserwacji klinicznej,
- wyeliminujemy słabe punkty, wskażemy mocne strony badania itd.

 

Więcej o naszej ofercie szkoleniowej można przeczytać tutaj: /szkolenia.php