Oferujemy profesjonalną salę fokusową.

Nowoczesna sala fokusowa firmy Biostat® została w pełni przystosowana do profesjonalnej realizacji wszelakiego rodzaju badań marketingowych oraz badań opinii – wyposażono ją w szereg praktycznych udogodnień oraz urządzono w sposób funkcjonalny i wygodny.

Fokusownia

Lustro weneckie

Fokusownia

System rejestracji audio-video (kamery, video, streaming)

Fokusownia

Dostęp do Internetu

Fokusownia

Stół konferencyjny (do 12 osób)

Fokusownia

Zaplecze socjalne

Fokusownia

Własny parking

Nasza fokusownia stanowi idealne rozwiązanie w przypadku realizacji projektów FGI. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie przeprowadzania zogniskowanych wywiadów grupowych, a także gwarantujemy dochowanie najwyższych standardów na każdym z etapów ich realizacji – począwszy od opracowania kwestionariusza i rekrutacji respondentów, poprzez przygotowanie i udostępnienie sali oraz moderowanie dyskusji, a na transkrypcji wywiadu i analizie wyników kończąc.

Kompleksowa obsługa badań FGI.

Fokusownia

Lustro weneckie

Fokusownia

System rejestracji audio-video

Fokusownia

Dostęp do Internetu

Fokusownia

Stół konferencyjny (do 12 osób)

Fokusownia

Zaplecze socjalne

Fokusownia

Dostęp do Internetu

Plan obiektu.

Fokusownia
Sala fokusowa 31 (m2)
Podglądownia 16 (m2)
Pokój socjalny 6 (m2)
WC 8 (m2)
Pokój techniczny 11 (m2)

Cennik.

1 FGI 400 zł + 23% VAT/ jedno FGI (do 2h, do 8 uczestników)*
2 FGI 390 zł + 23% VAT/ jedno FGI (do 2h, do 8 uczestników) przy zamówieniu 2 FGI w jednym dniu*
Streaming 100 zł + 23% VAT

Badania fokusowe

FGI (Focus Group Interview) to zogniskowane wywiady grupowe czyli moderowane dyskusje z udziałem od 6 do 12 respondentów. Rozmowy te nakierowane są na określony temat - pozwalają zbierać i konfrontować opinie oraz obserwować zachowania i reakcje rozmówców, przez co sprzyjają pozyskiwaniu m.in.:
  • wiedzy o preferencjach i opiniach konsumenckich;
  • wiedzy o postrzeganiu zjawisk i działań marketingowych;
  • nowych pomysłów i koncepcji.

Najczęściej zadawane pytania.

Co wyróżnia specjalistów Biostatu na tle firm konkurencyjnych?
Nasi Badacze mają wieloletnie doświadczenie, a na swoim koncie posiadają setki zrealizowanych badań na przeróżne tematy. Nie mamy również sztywnego cennika, gdyż wycenę opracowujemy indywidualnie do każdego badania, biorąc pod uwagę bardzo wiele istotnych aspektów. 
 
Badania prowadzone przez nas zespół cechują się precyzją, skrupulatnością oraz profesjonalizmem. Na bieżąco konsultujemy wszystkie kwestie z klientami, tak aby, jak najlepiej sprostać jego oczekiwaniom. 
Dlaczego warto współpracować z firmą Biostat?
Budynek naszej firmy jest bardzo nowoczesny — znajduje się w samym centrum śląskiej aglomeracji oraz jest przystosowany do przeprowadzania badań fokusowych. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który umożliwia odpowiednią analizę danych. Dodatkowo posiadamy w pełni wyposażonym zapleczem socjalnym.
 
Naszych pracowników charakteryzuje również elastyczność, która pozwoli dopasować potrzeby klientów do ich oczekiwań. 
Jakie zalety badań fokusowych możemy wyróżnić?

Badania fokusowe są świetną opcją podczas przeprowadzania badań o przeróżnej tematyce. Niewątpliwą zaletą, jest możliwość zebrania bardzo dużej ilości informacji w stosunkowo niedługim czasie. Pracując z grupą osób, możemy zaobserwować ich zachowanie, czy reakcje podczas dyskusji. Kolejną pozytywną cechą, jest duże poczucie bezpieczeństwa wśród uczestników, co zachęca ich do ujawniania szczerych oraz obszernych opinii, czy wypowiedzi na dany temat.

Zadzwoń do nas Napisz