offer 2022
Sięgnij
po więcej!
Kariera w Centrum Badawczo-Rozwojowym Biostat® to możliwość rozwoju naukowego i zawodowego przy realizacji innowacyjnych projektów w twórczym środowisku inżynierów, analityków, strategów, managerów i pionierów IT. Współpracujemy z wiodącymi światowymi markami już od 17 lat.
Biostat Biostat
17
lat
21
autorskich aplikacji i systemów/platform
100
ekspertów
100
firm o zasięgu międzynarodowym
1000
przygotowanych publikacji
4000
zrealizowanych badań
Biostat. More than statistics.

Oferty współpracy

Szukamy ekspertów
W związku z dynamicznym rozwojem BioStat®
zapraszamy do współpracy doświadczonych ekspertów i badaczy z różnych branż.
szczegóły

Zapewniamy

Karta Multisport
Styczność z najnowszymi technologiami poprzez współpracę nad projektami z zakresu rozwoju aplikacji
Współpraca z największymi wiodącym światowymi markami farmaceutycznymi
Dowolny model współpracy (B2B, UoP)
Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach krajowych i międzynarodowych
Możliwość pracy zdalnej – preferujemy pracę z biura,
ale jeśli będziesz potrzebował/a popracować z domu,
nie ma z tym problemu
Najlepsza nielimitowana kawa (z mlekiem lub bez!) w mieście Rybnik

Najczęściej zadawane pytania.

Czym jest Biostat®?

BioStat® należy do jednostek wyróżnionych statusem CBR (Centrum Badawczo-Rozwojowe) nadanym przez Ministra Przedsiębiorczości i Technologii. Jesteśmy liderem w obszarze badań klinicznych, badań obserwacyjnych, statystyki, aplikacji medycznych, aplikacji badawczych, telemedycyny i B+R.

Dla kogo jest praca w Centrum Badawczo-Rozwojowym Biotat®?

Obecnie zatrudniamy ponad 70 specjalistów z praktycznie każdej dziedziny biznesu. Na naszym pokładzie znajdują się doświadczeni badacze, statystycy, inżynierowie, ekonomiści, czy programiści. Wszystkich nas łączy zapał do pracy i dobre nastawienie. Jeśli nie boisz się nowych wyzwań, praca w BioStacie® może być idealna dla Ciebie. Zaaplikuj już dziś!

Jakie są zarobki w BioStacie® oraz jaki rodzaj umowy mogę uzyskać?

Jesteśmy elastyczni dla naszych pracowników pod względem formy współpracy. Akceptujemy zarówno model współpracy B2B, jak i w ramach umowy o pracę. Zarobki są zależne od wielu czynników. Zarówno ze względu na stanowisko, jak i Twoje doświadczenie oraz zakres powierzonych obowiązków. Wszystkie szczegóły ustalane są podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Jakie są zalety pracy w Centrum Badawczo-Rozwojowym Biostat®?

Największą zaletą pracy w CBR Biostat® jest możliwość wybrania modelu pracy, od Ciebie zależy czy wybierzesz pracę w biurze w Rybniku (8:00-17:00) czy pracą zdalną (HomeOffice). Pracując w BioStacie®, będziesz mieć styczność z najnowszymi rozwiązaniami poprzez pracę w zróżnicowanych projektach. Ponadto otrzymasz kartę Multisport i będziesz pracować w przyjaznej atmosferze w nowoczesnym biurowcu w centrum Rybnika z własny parkingiem.

Co muszę umieć, żeby otrzymać pracę?

Wymagania dotyczące pracy zmieniają się zależnie od stanowiska, na które chcemy aplikować. Dokładne wytyczne można znaleźć w ofertach pracy. W zdobyciu pracy pomogą Ci uniwersalne umiejętności takie jak komunikatywność, sumienność i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Zadzwoń do nas Napisz
Zadzwoń do nas Napisz