eCRF e-karta obserwacji pacjenta
Dla farmacji ebiostat.pl

Asystentka/sekretarka - Rybnik

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Asystentka/Sekretarka .

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Roczne doświadczenie na zbliżonym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa zamówień publicznych,
  • Dyspozycyjność,
  • Kreatywność, samodzielność oraz komunikatywność.

Zakres zadań:

  • Bieżące prace związane z administracją i sekretariatem firmy;
  • Komunikacja wewnętrzna w firmie;
  • Sporządzanie dokumentacji przetargowej.

Oferujemy:

  • Pracę w biurze firmy w Rybniku;
  • Przyjazną atmosferę;
  • Kartę Multisport;
  • Nielimitowaną kawę.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres praca@biostat.com.pl oznaczając w tytule: Asystentka - PRACA.

Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883)."

Biostat® to innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się firma integrująca kompetencje agencji badawczej i Software House. Od 14 lat dostarczamy kluczowym koncernom farmaceutycznym profesjonalnych rozwiązań w obszarze: badań, IT, statystyki oraz konsultingu.

Z nami sięgniesz po więcej!

Zadzwoń do nas Napisz