e-karta obserwacji pacjenta
Dla farmacji ebiostat.pl

O nas

Jesteśmy zgranym i doświadczonym zespołem developerów, który tworzy przemyślane rozwiązania. Łączymy doskonały backend ze znakomitym usability. Naszą misją jest nieustanny rozwój i szkolenie. Powiększając zespół stawiamy na charakter - wiemy, że doświadczenie można zdobyć, a najważniejsza jest osobowość.

BioStat® to innowacyjna firma integrująca kompetencje agencji badawczej i software house. Od 14 lat dostarczamy profesjonalnych rozwiązań IT dla sektora medycznego i farmaceutycznego. Nasz zespół liczy już ponad 50 specjalistów!

W związku z rozwojem poszukujemy kreatywnych osób na stanowisko Programista PHP.

Zadania:

Zapewniamy:

bardzo atrakcyjne
wynagrodzenie
+ kartę Multisport
możliwość rozwoju
+ międzynarodowe
projekty
dowolny model
współpracy (B2B, UoP)
styczność
z najnowszymi rozwiązaniami

poprzez pracę w projektach
z zakresu rozwoju aplikacji
najlepszą nielimitowaną
kawę

(z mlekiem lub bez!)
w mieście
współpracę
z największymi koncernami
farmaceutycznymi świata
możliwość pracy zdalnej –
preferujemy pracę z biura, ale
jeśli będziesz potrzebował/a
popracować z domu, nie ma
z tym problemu

Wymagania:

Mile widziane umiejętności:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: praca@biostat.com.pl w tytule wpisując "Programista PHP".
Prosimy o dołączanie do dokumentów następującego oświadczenia:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/97r o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr 133 poz. 883)".
Dm Soft Biostat. More than statistics
Nasi klienci:
Zadzwoń do nas Napisz