eCRF e-karta obserwacji pacjenta
Dla farmacji ebiostat.pl
12 years of experience

Specjalista ds. Marketingu internetowego

Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

Specjalista ds marketingu internetowego w renomowanej agencji badawczej BioStat®.

Osoba na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za marketing oraz SEO usług i aplikacji internetowych projektowanych przez spółkę.

Jakie są nasze oczekiwania wobec kandydatów?

  • dobra znajomość zagadnień markentingu i e-marketingu,
  • wykształcenie wyższe;
  • Podstawowa znajomość tematyki komunikacji marki w internecie (Social Media itp...);
  • dyspozycyjność;
  • kreatywność, samodzielność w działaniu oraz komunikatywność.

Zakres obowiązków:

  • praca w obszarze e-marketingu: Social Media, CRM, SEM, SEO, display, Google Analytics;
  • wsparcie w planowaniu, prowadzeniu i optymalizacji kampanii internetowych
    oraz akcji  e-marketingowych;
  • opieka nad usługami/serwisami i internetowymi firmy;
  • opieka nad komunikacją marki w kanałach internetowych (Social Media);
  • przygotowywanie stylistyczne oraz graficzne materiałów promocyjnych.

Co oferujemy w zamian?

  • współpracę w realizacji interesujących projektów krajowych i międzynarodowych;
  • dostęp do najnowszych technologii;
  • możliwość nabycia cennej wiedzy i doświadczenia w branży analitycznej;
  • pracę stacjonarną w nowoczesnym biurze firmy w Rybniku;
  • przyjazną atmosferę;
  • interesujące szkolenia;
  • kartę Multisport - idealne rozwiązanie dla aktywnych;
  • nielimitowaną i najlepszą kawę w mieście;
  • firmowy parking.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie swojego CV na adres praca@biostat.com.pl wpisując w tytule wiadomości emarketing-PRACA.

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883)."

BioStat® jest innowacyjną i dynamicznie rozwijającą się firmą, która łączy w sobie kompetencje właściwe dla agencji badawczej i Software House. Naszą domeną jest transfer wiedzy ze świata nauki do świata biznesu - dzięki temu już od 14 lat dostarczamy renomowanym koncernom farmaceutycznym profesjonalnych usług w takich obszarach, jak badania rynku, IT, analizy statystyczne oraz konsulting.

Z nami sięgniesz po więcej!

Zadzwoń do nas Napisz