eCRF e-karta obserwacji pacjenta
Dla farmacji ebiostat.pl
12 years of experience

Koordynator badań Tajemniczy Klient

Firma Biostat poszukuje doświadczonego managera na stanowisko Koordynatora badań Tajemniczy Klient.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w organizacji pracy zespołu/zespołów na zbliżonym stanowisku,
  • doświadczenie w badaniach Tajemniczy Klient,
  • preferowane wykształcenie wyższe,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • chęci do pracy i kreatywność.
  • biegła znajomość praktyczna Ms Excel.

Praca w Rybniku.

Oferujemy pracę w projektach badawczych z zakresu: badania rynku, społeczne, opinii, pogramy badawcze.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt.

Zakres obowiązków: organizacja badań tajemniczy klient, bieżąca organizacja pracy koordynatorów terenowych (PL) z poziomu centrali.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres praca@biostat.com.pl, w tytule maila: „Manager TK-Rybnik”.

Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883)."

Zadzwoń do nas Napisz