Komentarze
w systemie eCRF.

Funkcjonalność redagowania i zgłaszania uwag
do elektronicznego kwestionariusza.

Aktywne badania
Przyśpiesz proces tworzenia i modyfikacji eCRF (elektronicznego kwestionariusza obserwacji) na etapie jego projektowania.

Każda czynność, którą należy wykonać na etapie projektowania eCRF ma wpływ na czas i koszty projektu. Funkcja komentarzy całkowicie eliminuje konieczność wykonywania screenów, wskazywania i opisywania dokładnych miejsc , w których są oczekiwane zmiany i przygotowywania obszernych maili.

Te czynności częściowo zostały wyeliminowane, a częściowo przeniesione do systemu, gdzie osoby pracujące nad eCRF-em bezpośrednio w systemie, w konkretnych miejscach mogą umieszczać swoje sugestie zmian dotyczące poszczególnych pól, pytań, zasadności ich pojawienia się czy konieczności dodania nowych lub modyfikacji już istniejących pól/pytań.

Funkcja jest aktywna tylko w fazie projektowania badania.

Przyspiesz proces realizacji eCRF
Zalety funkcji.
Dużo szybsza weryfikacja testowego eCRF bez konieczności pisania i czytania maili, przygotowywania zrzutów ekranów
Czytelne komentarze przypisane do poszczególnych użytkowników i dedykowanych pól, idzie eliminacja błędów w interpretacji opisanych zmian
Oszczędność czasu i pracy zespołu badaniowego
Przejrzysta komunikacja pomiędzy zespołem akceptującym eCRF, a zespołem pracującym nad jego przygotowaniem
Eliminacja dokumentacji szczegółowo opisującej oczekiwane zmiany
Dużo szybsze zgłaszanie uwag i potrzebnych modyfikacji
Doskonałe narzędzie do przeglądania historii zmian
Cyfryzacja danych Monitoring w eCRF
Inne funkcje systemu eCRF.

Najczęściej zadawane pytania.

Ile czasu zajmuje przygotowanie eCRF.biz™ do badania obserwacyjnego?

W zależności od problematyki, czy wielkości badania czas, który jest potrzebny na skonfigurowanie eCRF.biz™, może się różnić. Nasi pracownicy potrzebują średnio od 21 dni do 1 miesiąca, aby skonfigurować system pod odpowiednie badanie. Zawsze staramy się, aby czas był jak najlepiej dopasowany pod indywidualne oczekiwania klienta.

Z jaką częstotliwością są wykonywane back upy danych?
Backup to nic innego jak kopia zapasowa danych, które służą do odtworzenia oryginalnych danych w razie ich utraty bądź uszkodzenia wykonywane są w systemie eCRF.biz™ wykonywane są co 30 minut.
 
Czy istnieje możliwość, aby system eCRF.biz™ skonfigurować pod każde badanie?
Jak najbardziej, ponieważ system eCRF.biz™ zawsze jest tworzony indywidualnie dla każdego badania. Nasi eksperci przygotowują go na podstawie protokołu badania oraz indywidualnych potrzeb klienta. 
System posiada ogrom możliwości konfiguracji, równie pod względem funkcjonalności, jak i poziomów dostępu czy integracji z innymi systemami.
 
Zadzwoń do nas Napisz